Péče o dětskou pokožku

Protože je dětská pokožka jiná než pokožka dospělých, je důležité používat výrobky, které byly pro použití na jemnou dětskou pokožku speciálně vyvinuty.
 
Maminkám po celém světě již více než 100 let přinášíme naše odborné zkušenosti v podobě naší výrobkové řady, která prokazatelně poskytuje jemnou a šetrnou péči pro jemnou dětskou pokožku. Bezpečnost výrobků bereme velmi vážně, a proto každý z nich prochází přísným testováním na jemnost, jak symbolizují certifikace NO MORE TEARS® („Už ani slzu”) a CLINICALLY PROVEN MILDNESS® („Klinicky ověřená jemnost”). 
 
Přečtěte si o běžných onemocněních pokožky, která mohou Vaše miminko postihnout.
 
Jak chránit dětskou pokožku
 
Pokožku svého miminka můžete chránit také tím, že mu budete oblékat volné oblečení, čímž zabránite zapaření. Chraňte pokožku svého děťátka před přímým vystavením slunci pomocí pokrývky hlavy či jinou formou zastínění. Jak Vaše miminko roste, jeho pokožka se přizpůsobuje a roste spolu s ním.
 
Díky Vaší péči a pozornosti hrajete důležitou roli v udržování zdraví svého dítěte i zdraví jeho pokožky. Když miminko koupete nebo ho natíráte hydratačním přípravkem, děláte pro něj víc, než že mu pomáháte udržovat pokožku zdravou. Díky síle doteku Vaší něžné ruky prohlubujete mezi Vámi a dítětem také zvláštní pouto.