Péče o pokožku

Pokožka Vašeho miminka je mnohem jemnější a je zcela jiná než pokožka dospělého jedince, a proto potřebuje zvláštní péči. Tato sekce poskytuje tipy a rady, které Vám pomohou udržovat pokožku Vašeho děťátka miminkovsky hebkou a zdravou. 

Pokožka novorozence

Pokožka novorozeného miminka je jiná než Vaše a potřebuje zvláštní péči. Zde se dozvíte, proč je pokožka Vašeho miminka tak důležitá, jak se o ni co...

Číst více

Měnící se dětská pokožka

Jak Vaše miminko roste, je třeba začít se o pokožku starat jinak než když bylo miminko malinké. Protože je děťátko aktivnější, je pravděpodobné, že za ním budete neustále běhat s ubrousky a budete se ho snažit udržovat čisté. Možná se již snaží samo krmit, což je sice další krok na jeho cestě k nezávislosti, ale zároveň způsob, jak se pořádně zapatlat! Protože dítě častěji myjete, musíte dbát na to, aby jeho pokožka zůstala hydratovaná a zdravá.

Číst více

Ekzém a suchá pokožka

Ekzém postihuje až jedno z pěti dětí. Je tedy možné, že se s tímto poměrně běžným onemocněním budete muset potýkat i vy. Klíčem k úspěchu je udržovat pokožku co nejvíce hydratovanou a při léčbě se řídit radami odborníků.

Číst více