CLINICALLY PROVEN MILDNESS® (Klinicky ověřená jemnost) – jemné a šetrné k pokožce

Dotek je prvotním komunikačním prostředkem Vašeho miminka. Abyste tuto jedinečnou komunikaci podpořila, je třeba udržet pokožku Vašeho miminka zdravou a hydratovanou. Proto značka JOHNSON’S® Baby provedla průkopnický výzkum unikátního složení dětské pokožky. Výzkum, který je základem pro vývoj našich produktů.

 
 
Výzkum ukázal, že dětská pokožka je mnohem tenší než pokožka dospělých a je proto náchylnější k podráždění 1, 2. Abychom Vám pomohli jedinečnou pokožku Vašeho miminka chránit, vyvinuli jsme speciální řadu hydratačních a ochranných výrobků, jako např. JOHNSON’S® Baby tělové mléko a JOHNSON’S® Baby krém proti opruzeninám, které jsou nositeli certifikace CLINICALLY PROVEN MILDNESS® (Klinicky ověřená jemnost), která informuje maminky a zdravotní profesionály, že tento výrobek mohou s důvěrou použít na citlivou pokožku miminek. 
 
 

1. GN Stamatas and K Martin “Baby skin vs adult skin structure, function and composition”, Cosmetics and Toiletries, 124(4), 50-53, 2009

2. GN Stamatas, J Nikolovski, M Luedtke, N Kollias, and B Wiegand “Infant Skin Microstructure Assessed In Vivo Differs from Adult Skin in Organization and at the Cellular Level”, Pediatric Dermatology, 2009 (early view published on-line: http://www3.interscience.wiley.com/journal/121481321/issue )