Nákupní seznam pro novopečené rodiče

Vymalovali jste dětský pokoj a udělali jste Váš domov pro miminko bezpečný. Jste připraveni…skoro. Zde jsme pro Vás připravili praktický nákupní seznam, který Vám pomůže nakoupit to základní, co pro své novorozené miminko budete potřebovat.

 

JOHNSON’S® Baby koupel pro celé tělo a vlásky

Bylo ověřeno, že mycí prostředky s unikátním složením „Už ani slzu” jsou bezpečné pro pokožku novorozenců již od prvního dne. Jejich složení je vhodné pro použití na celé tělo i vlásky, jsou hypoalergenní a byly dermatologicky testovány.

Více informací

JOHNSON’S® Baby  krém proti opruzeninám

Ačkoliv opruzenina (intertrigo) nebývá do 3 měsíců věku dítěte problémem, je důležité miminko chránit před příčinami jejího vzniku. Bylo ověřeno, že JOHNSON’S® Baby  krém proti opruzeninám pokožku rychle zklidňuje, chrání ji před příčinami vzniku opruzenin a pomáhá obnovit a posílit přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Je hypoalergenní a byl speciálně vyvinut pro pokožku novorozenců.

Více informací

JOHNSON’S® Baby šampon

Pokud má Vaše miminko plnou hlavu vlásků, použijte šampon s naším unikátním složením NO MORE TEARS® („Už ani slzu”), který šetrně myje a nedráždí oči.

Více informací

JOHNSON’S® Baby tělové mléko

Bylo klinicky ověřeno, že je jemné a šetrné a má úžasnou svěží miminkovskou vůni, používejte ho každý den, což pomůže udržet pokožku Vašeho děťátka hydratovanou. Je skvělé i pro maminky!

Více informací

JOHNSON’S® Baby olej

Náš osvědčený dětský olej má všestranné použití! Snadno se roztírá a uzavírá v pokožce dvakrát více vlhkosti než přední tělová mléka na trhu, udržuje tak pokožku miminkovsky hebkou. Skvěle se také hodí na dětskou masáž a je možné ho též použít na změkčení dětské seboroické dermatitidy, kterou lze pak snadno opláchnout.

Více informací

JOHNSON’S® Baby vlhčené ubrousky Extra Sensitive

Nezávislým testováním bylo ověřeno, že jsou bezpečné pro použití na pokožku novorozenců již od prvního dne, jsou ideální pro použití při každém přebalování. Jejich unikátní složení „Už ani slzu” je rovněž šetrné k očím, což znamená, že je lze použít na celém těle.

Více informací

JOHNSON’S® Baby prsní vložky

Důležitá položka v nákupu, pokud kojíte. Tyto jednorázové vložky mohou být nošeny v jakékoliv běžné či kojící podprsence. Poskytují vysokou ochranu proti protečení, mají unikátní anatomický tvar a protiskluzový lepící pásek, který zajistí diskrétní pohodlí.

Více informací

PLENKY!

Spotřebujete jich mnohem více než jste si myslela. Zásobte se několika balíky ve velikosti pro novorozence.